| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a întrebat:

Voi ati primit alocatiile pe card?

4 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Da.de pe 9 Sau 10

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 explică:

Care ar putea fi motivul pentru care inca nu am primit-o?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihalache_Bogdan_Petru_1970):

Ți-ai băgat datele cardului pe un site clonat non https și cineva ți-a furat datele cardului și luat banii din cont. E atât de simplu... Totuși poți verifica la bancă acest aspect. Acolo îți spune dacă au fost bani în cont și extrasi din alta sursa.

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 explică (pentru anonim_4396):

Am aplicatia bt pay si imi zice ca ultima oara au fost extrasi bani de mine pe data de 4 august