| Litoiu_Marius_1999 a întrebat:

Vreau să depune bani in paypal dar nu am cont bancar atasat. Pot face asta? Si daca da, cum?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca nu poti depune bani in Paypal daca nu ai cont bancar legat de el!
Fa-ti cont pe paypal si ataseaza-ti contul bancar. Paypal te va verifica si iti va retrage din contul bancar $2 dupa care a doua zi in tranzactia bancar facuta de ei apare un cod pe care tu trebuie s-al introduci in Paypal, caverificarea sa fie completa. A doua zi ei iti returneaza cei $2 si din acel moment tu poti folosii contul de Paypal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara cont bancar nu prea ai ce face, doar transfer din alt paypal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Dar iti dau eu o idee cum sa incarci contul tau paypal. Cauta un amic, ruda su cunostinta care are bani in paypal. Iti transfera tie suma care o vrei si tu ii dai bani in mana. El, daca are cont, isi poate reincarca contul cu banii care i-ai dat.