| GaByScream a întrebat:

Vreau sa fac bani iarna asta si imi trebuie de lucru? ce credeti ca as putea face sa strang niste bani? Nu uitati in timpul iernii.Va rog ajutati-ma dau fundawinking

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai roaga te sa fie multa zapada. ....Cumparati o lopata trainica si crede ma ca poti castiga si 200 de lei pe zi! cu putin noroc~~

| GaByScream explică:

Avand in vedere ca sunt minor nu cred ca ar merge cu editura mai astept raspunsuri

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, add cojoc_adrian_daniel

| Andreea_Iosif_1990 a răspuns:

Sondajro.com/? ref=170227 vizioneaza reclame raspunde la sondaj si castigi 32 EURO pe zi! la inregistrare primesti 20 euro bonus! simplu! dureaza maxim 20 de minute pe zi! completeaza sondajul zilnic si intr-o luna poti castiga 960 EURO!

| Sandor_Rodica_1964 a răspuns:

Ai putea sa lucrezi pentru. o editura, sa faci corectari la text.