| Sonic2070 a întrebat:

Vreau sa "imi construiesc" un restaurant cu specific unguresc! Si nu am gasit un nume si un slogan! Ma jutati va rog si pe mine? Multam!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Paprika House. Sloganu'... ceva cu picant prin el. big grin

| lpavel a răspuns:

Cum ungurii sunt renumiti pentru mâncarea de gulas, pune si tu numele : Restaurant Gulas! happy Bafta multa! Sper sa mananc odata in restaurantul tau! happy

| Sonic2070 explică (pentru lpavel):

Si eu sper sa mananc in restaurantul meu laughing. Am o tema la scoala la Antreprenoriala si am zis ca na sa intreb si eu cum imi vine in minte! laughing

| lpavel a răspuns (pentru Sonic2070):

N-a fost frumos din partea ta sa ne minti! Dar ce putin te-ai corectat...si ai recunoscut!

| Sonic2070 explică (pentru lpavel):

Deaia am pus si ghilimele! happy Bafta!

| xBya a răspuns:

Eros Pista.

| Sonic2070 explică (pentru xBya):

Ii pasta picanta?

| xBya a răspuns (pentru Sonic2070):

Da. Pasta de ardei iute. big grin