| EDLKGB a întrebat:

vreau sa imi fac asigurare de viata si nu stiu unde sa imi fac si cati bani trebuie sa dau.m-am gandit sa semnez cu tiriac sau cu astra asigurari.cam cati bani ar trebui sa dau si cam cati bani ar lua cel inputernicit?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Rata de plata pentru asigurare depinde de suma asigurata si de firma de asigurare.
Du-te la cateva firme de asigurare si vezi care este mai convenabila.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista o suma fixa, totul depinde de firma unde iti faci asigurarea si de tipul politei de asigurare