| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi spuna si mie unul dintre voi, care se pricepe, daca aceasta maceta este ceva real.
http://www.atlantic-shop.ro/116,maceta-cu-dragoni.html
Am nevoie de un sfat, vreau sa o cumpar da vreau sa stiu daca e chiar ce spune acolo, adica nu vreau o imitatie, vreau sa stiu daca e o maceta adevarata, buna de folosit si rezistenta.
Pentru ca pretul ma cam pune pe ganduri si nu stiu daca este chiar atat de ieftina o maceta sau este doar asa o maceta de pus in rama.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Asta e o piesa decorativa, daca vrei ceva bun de folosit si rezistent cauta ceva fara dragoni si mult mai scump.

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Pai din moment ce spune maceta cu dragoni, normal ca este maceta.

| Petrescu_Cristian_1996 a răspuns:

Eu mi-am luat maceta asta! E foarte buna si rezistenta.