| vlad_2339 a întrebat:

Sall, ce imi puteti spune despre aceasta arma: http://www.atlantic-shop.ro/50,pistol-beretta-calibrul-9 -mm.html; letala sau neletala, necesita sau nu permis de port arma si de ce este asa ieftina?

Răspuns Câştigător
| youcon a răspuns:

Aceea este o macheta de pistol nici decum un pistol adevaratlaughing.din cauza aceasta este asa ieftin!
Funda?

1 răspuns:
| Tonyca123 a răspuns:

Pai,orice arma este letala si necesita un permis de port si este ieftina pentru ca nu poti omora un om dintr-un glont.