| evyyy30 a întrebat:

Am nevoie de un sfat... vreau sa imi cumpar un laptop(buget aprox 2000ron) si nu stiu ce sa aleg! Se pricepe cineva?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Iti recomad Dell
cauta la flanco
sigur gasesti
te tine mult
sunt preturi in jur de 1500 si 3500
stiu pe cineva care a cumparat acum 5 ani si nu a avut nici-o problema cu el
nu iti garantez ca e f bun
dar sper ca te-am ajutat

funda?

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Hahah trimite-mi banii prin posta ca iti gasesc eu rolling on the floor

| fif2002 a răspuns:

Uite aici http://www.emag.ro/......00-si-2000
Iti recomanda sa iti iei de la eMAG pentru ca daca nu-ti place poti sa il dai inapoi in 30 de zile

| IooMar a răspuns:

Cele mai bune sunt Acer sau Isuswinking

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Eu am un Acer, l-am primit cadou.Este foarte bun, excelent chiar. Eil am de acum 2 ani.Nu sunt eu cunoscatoare, dar chiar iti recomand un Acer.Sau un Dell.

| John1973 a răspuns:

Cumparal pe acesta http://bit.ly/1C6mnbK

| xdeyu a răspuns:

Hey! eu am cumparat decateva zile un laptop cu exact acest pret 2000 ron. chiar nu faci nici o greseala este foarte avantajos sa ai un laptop cu internet la indemana. eu te'as sfatuii sa il cumperiwinking