| Irimia_David_1998 a întrebat:

vreau sa imi spuneti va rog daca pot cumpara paysafecard in euro, adica sa ma duc la un punct de plata intr-un oras si sa ii cer paysafecard dar in euro(eu as vrea de 25 de euro) se poate lua in euro pentru ca in lei stiu ca este.

Răspuns Câştigător
| Peter2024 a răspuns:

In euro nu vei putea plati(trebuie sa ii schimbi in lei). Va trebui sa faci 2 PaySafecard-uri, unul de 100 lei=20 euro si unul de 25 lei=5 euro, deoarece nu exista de 25, exista de 25 50 100 ssi 300 lei. Bafta!

1 răspuns:
| Eu6798 a răspuns:

Poti doar in lei deci daca vrei in jur de 25euro platesti 125 de lei iar daca iti cumperi ceva de 25 euro iti vor mai ramane cativa lei.