| Thesinger1 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un card de debit la care sa atasez un cont de paypal.Problema e ca nu sunt major, dar am buletin.Imi spuneti ceva carduri de debit tip junior la care sa pot atasa un cont de paypal?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pai in primul rand nu atasezi paypal..ci iti faci cont pe paypal.com si acolo introduci datele dupa cardul tau. ca sa poti sa faci plati. ca si card fa-ti unul visa sau master ..ca alt timp nu cred ca accepta cei de la paypal.

| ItsJustAName a răspuns:

Bună! Contul Pay Pal se poate atașa la orice tip de card de debit, indiferent de vârstă sau bancă. Tot ce trebuie să faci e să ai un card activ, și să-ți faci un cont pay pal, la care să atașezi cardul. Te va costa 1, 50 euro, deci va trebui să ai bani pe card. După verificarea cardului banii vor fi returnați în contul Pay Pal. Vârsta nu contează. Eu când aveam 17 ani, am avut Junior BCR. Am mers cu Bcr până acunul trecut. Acum folosesc Banca Transilvania și Raiffeisen Bank.