| AlexBot a întrebat:

Salut,TPU.Vreau sa stiu o metoda rapida de a face bani! Atentie am 13 ani.Si am nevoie de bani(aprox 800 de lei)urgent. Ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Vinzi ce ai nefolositor prin casa pe olx. Gen niste boxe, un telefon vechi, incarcatoare, etc.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 13 ani doar parintii te pot ajuta cu o asemenea suma rapid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la parinti

| Dismally a răspuns:

Ce stii sa faci pentru 800 lei?

| AlexBot explică (pentru Dismally):

Ce mi se cere

| Dismally a răspuns (pentru AlexBot):

Pai la ce esti bun? Spre exemplu desen, nu stiu, daca stii sa faci un lucru si foarte bine poti castiga, daca nu stii sa faci nimic atunci slabe sanse.

| Oana92 a răspuns:

N-ai cum! Daca 800 de lei s-ar face usor la 13 ani nu ar mai sta nimeni in fabrici pe tot atatia bani, pana la pensie. Cere-le parintilor, altfel n-ai cum.

| AlexBot explică:

Parintii pica din discutie.Ei n-au cum.Maxim 200 pentru ca au niste,, probleme,,