| mio93 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare: am facut o rata la un laptop si sunt la a 10 rata, si nu am cum sa o platesc luna aceasta, se intampla ceva grav? Dau funda pentru ajutor, mersi!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se poate sa-ti calculeze penalitati/zi intarziere si final sa platesti cu ceva mai mult decat daca n-ai fi "sarit" o rata. Daca ai un contract, citeste-l.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa-i suni si sa le spui ca nu poti plati luna aceasta.