| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, la 13 ani cum as putea sa strâng 1000 de lei singur fără susținerea parinților in 1/2 ani? Ma gândeam la alocație dar alte idei?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

CPAgrip + Facebook big grin

| alexs99 a răspuns:

Pe perioada verii ai putea vinde pliante sau sa confectionezi obiecte hand-made si apoi sa le vinzi.De asemena, iti poti ajuta vecinii mai in varsta la anumite treburi si acestia te vor rasplati.
O zi buna.

| Admunssen a răspuns:

Nu prea ai posibilitati.

| Adde2 a răspuns:

S-a mărit alocația, 84 lei * 12 luni = 1008 lei. Baftăwinking

| ionuziuli a răspuns:

Poti vinde chestii....gen:casti,telefoane,pc,etc..ai inteles la ce ma refer. funda?