| Eclipse a întrebat:

Salut tuturor... nu stiu cum sa incep, mie oarecum rusine. dar voi spune. Am 20 de ani am terminat liceul, ce e drept. nu am luat bacul, dar as vrea sa lucrez, tot imi caut dar nu gasesc nimic, am depus CV-uri si la magazine mari ca Lidl, Kaufland, Carrefour etc, chiar si la magazine mici, la magazinele mari nu am primit nici un raspuns sad. iar la magazinele mici imi cerea experienta, dar de unde experienta daca nu am lucrat. In ultima vreme sunt din ce in ce mai stresat. [dureri de cap, plans etc]. Vreau si eu sa am banul meu sad... Ce sfat mi-ati putea da? Fiindca eu nu mai stiu.

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Fa-ti un CV sau roaga pe cineva sa-ti faca un CV BUN! Daca nu are cine, te pot ajuta eu. Succes!

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Ai incercat sa iti gasesti ceva de munca online?

Exista la ora actuala destul de multi romani care isi castiga existenta online. Uite ce trebuie sa faci: http://www.bani-pe-internet.net/......-bani-303/

| BlueViP a răspuns:

Lucreaza ca muncitor necalificat la firme de constructii, sau daca ai carnet te poti angaja ca sofer la brutarie, la un magazin sau ceva.