| MulteeIntrebarii a întrebat:

Bună! Unde sunt preturile cele mai mici: Lidl, profi, penny, Kaufland, Carrefour, Auchan Mega?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil fiecare are unele produse mai ieftine si mai scumpe ca in alte parti, fiecare cu diferite promotii.
Deci nu am putea spune exact ca sigur intr-un loc gasesti toate produsele mai reduse ca in alte parti.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Lidl.

| Yuoia a răspuns:

NICAIERI.
Fiecare are unele produse ieftine si restul scumpe.
Dar care sunt ieftine intr-un loc, sunt scumpe in restul. Si prin rotatie se intampla cu toate la fel.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Lidl si peny sunt cele mai bune cand vreau sami cumpăr tricouri așa cum îmi place mie simple si șmecher ma duc la lidel acolo au tricourile mele preferate cand vreau sa cumpăr de mâncare ma duc la peny are tot ce este bun si sănătos

| isemilia a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumperi.

| PringAloe a răspuns:

Cred ca cele mai mici preturi sunt la Lidl si Profi.