| luccul a întrebat:

Va rog ajutati-ma. vreau sa strang bani rapid, usor si legal. astept variante. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Buna luccul!
Depinde ce varsta ai dar marea parte din ideiile mele sunt pentru orice varsta:
1.Pai te`ai putea face reprezentant la Avon, Oriflame, Lady's
2.Sa iti iei alocatia in fiecare luna si nu cheltui decat mazim 20 lei
3.Ai putea sa speli masinile parintilor, vecinilor cu 5 lei
4. Poti sa imparti pliante
5.Sa plimbi caini vecinilor
6.Sa faci bratari si sa le venzi
7. Daca stai la tara ai putea sa mergi la oras sa cumperi chestii ieftine si sa le vinzi mai scump
8.Vindeti lucrurile mai vechi:haine reviste jucarii postere
9.Incearca sa economisesti curentul, apa
10. Daca stai la curte si ai gradina culege legume si fructe si vindele
11.Sa te angasezi la McDonald
12. Daca te pricepi la pictat desenat fa desene si vindele(daca ai cui)
13.Da meditati copiilor mai mic
Pai bafta la facut bani!
O zi buna!

5 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, poti face o afacere de mlm, in care vei castiga atat cat vei vrea. Nu este gluma. http://forever-aloe-vera.eu/aparitia-sistemelor-de-marketing-in-retea

| MaStErShOt a răspuns:

Concursuri de design in photoshop, postezi creatiile pe site-uri de profil, "clientii" o pot cumpara la un pret stabilit de comun acord, banii ii primesti prin banca, e cel mai usor, stai acasa, lucrezi cand ai timp/chef si faci bani. am castigat si eu odata de curand bani pe mycroburst.com deci nu e teapa

| Antichrist a răspuns:

Iti imaginezi un sac cu bani, apoi iti spargi capul si il iei =D.e legal ^^

| 3mY20002121 a răspuns:

Pai du-te la munca.

| Catia a răspuns:

Eu una sunt reprezentant oriflame, si desi la inceput mi.a fost putin frica ca nu o sa ma descurc, in doar o saptamana am inceput sa ador ce fac, pentru ca nu este deloc greu si doar pentru ca dau niste cataloage cunoscutiilor si uneori incerc sa ii conving( decat daca nu vor la inceput) premesc banii, sincer eu am ajuns sa fac si 4 milioane intr-o luna, si sunt reprezentant doar de 2 luniwinking
daca cumva te inereseaza si pe tine asta, te pot inscrie eu sau daca vrei mai multe detalii poti sa imi dai add skumpick_mada@yahoo.com