| myangik a întrebat:

am o nelamurire daca ma poate ajuta cineva sa inteleg.doua calculatoare sunt conectate prin retea pentru program de contabilitate, adica contabilul intra de acasa pe calculatorul de la servici unde eu lucrez sa verifice anumite date. poate vedea si ce vorbesc pe messenger sau pe ce site uri intru eu de pe calculator?

2 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Pe ce siteuri intri poate sa vada daca n-ai sters istoria din browser, arhiva de pe mess nu

| myangik explică:

Dar daca atunci cand intra el e o feresta de mess deschisa in bara poate vedea conversatia? mersi frumos de raspuns