| THEO_3601 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu cateva idei pentru un motto asociat unui depozit de materiale pentru constructii - doresc sa promovez doar calitate. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| KidOoNh a răspuns:

Poi un slogan "Noi muncim nu dormim" si moto "Noi am ales calitatea voi?"

5 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

De exemplu: "Cantitatea si calitatea unei constructii stabile"

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depozit: Calitate-Varietate-Consiliere
Solutii: materiale pentru constructii!

| Rodicanegrescu a răspuns:

"Calitatea ne reprezinta!"

| Rodicanegrescu a răspuns:

Pentru aprovizionare cu produse de calitate puteti arunca o privire aici http://www.ceramconstruct.ro/