| xLonelyStoner a întrebat:

Voi folositi Maestro? Si daca da ce parere aveti despre acest serviciu? Eu am 2 carduri de debit pe maestro si sunt foarte nemultumit pentru ca este foarte putin suport mai ales pe partea online si am mare nevoie pentru Uber. Si ca sa nu mai fac alta intrebare, unde imi recomandati sa imi fac un card de debit pe MasterCard sau Visa si sa fie cat mai ieftin? Sunt student(daca asta ajuta la ceva).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maestro e foarte putin folosit in general. doar olandezi ce au o boala cu el.
Visa e sfant