| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau sa achizitionez ceva produse de pe net,si imi cere card visa,bun vreau sa stiu daca sunt mai multe tipuri si la care bancii brd, bcr

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Visa Electron de la BCR.Tranzactiile pe internet si tranzactiile cu cardul Visa Electron la comercianti sunt lipsite de comisioane.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate bancile din Romania emit carduri visa si mastercard. Exista unele carduri care nu pot fi folosite pentru cumparaturi online. Te duci la o banca care vrei tu si spui pentru ce ai nevoie de card si vei fi indrumat