| XfenderX a întrebat:

Vreau sa fac si eu urgent un imprumut de 1000 RON pentru o urgenta. (nu este legata de pastile pentru femei sau etc, ci o problema personala).
Problema este ca am 18 ani. Stiti cumva va rog frumos vreo modalitate prin care as putea sa fac rost de acesti bani, pot sa primesc un credit doar cu buletinul?

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar pe la prieteni și rude

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu eşti angajat undeva şi să ai vechime de 6 luni sau nu ai nici un venit din altă parte pe care poţi să-l dovedeşti, atunci nu vei putea face împrumutul.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu prea cred că o să-ți ofere banca doar 1000 RON, poți împrumută sau să iei ca credit cea mai mică suma 5000 sau cât e acolo.

| CatalinB11 a răspuns:

Daca nu ai nici un venit, sau esti angajata de curand, si nici nu detii vreun bun de valoare atunci, la banca nu ai sanse.