| RonyJey a întrebat:

Am o problema si trebuie sa ajung urgent la Bucuresti, eu fiind din Craiova. Imi trebuie cam 150 lei (pentru tren) dar nu mai pot sa le cer parintilor pentru ca tocmai mi-au dat o suma de bani, dar eu i-am consumat. Am bagat la vanzare niste chestii pe un site, dar nu stiu cat de eficienta este metoda si in cat timp s-ar vinde. Aveti vreo idee cum as putea sa fac acesti bani in cateva zile, zic ca nu e o suma foarte mare dar chiar e o urgenta si nu stiu cum sa fac rost. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Imcearca sa imprumuti de la cineva. Dar ce anume ai bagat la vanzare?

| justbelieve a răspuns:

Poti sa faci bani, dar nu chiar atat de repede.trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite mail-uri in fiecare zi.nu este un castig imens, dar decat deloc. fara investitii, alte spam-uri, fara minciuni si timp pierdut.este sigur;)intra aici pentru mai multe detalii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| costy28 a răspuns:

Daca ai baut banii ce sa-ti facem noi, crezi ca aici o sa-ti dea cineva bani? Baga si tu ceva la amanet