| GarethBaleJR a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ceva in valoare de 24$ (103, 2 lei) si am un paysafe de 100 de lei. Trebuie sa mai iau unul de 25 de lei sa pot cumpara produsul? Daca il folosesc pe cel de 25 de lei imi raman 21, 8 lei pe el?

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Da, o să-ți rămână în jur de 20 de lei pe el.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca, socoteala de acasa nu se potrivetse cu cea din targ!
Du-te sa schimbi dolarii si vei vedea ca vei primii mai putin de 103.2 lei, deoarece cursul valutar de pe internet arata o medie a dolarului dintre cumparare si vanzare, dar ar putea fi diferente mult mai mari la Banca unde schimbi, sau la casa valutara.