| Yonutzz1995 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un parc de dezmembrari auto, intrebarea mea este de ce acte si autorizatii am nevoie pentru functionare si cat vor costa ele.Mentionez ca vreau sa achizitionez si masini lovite dar si in stare de functionare.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa infiintezi o firma cu acest obiect de activitate si primul pas este sa mergi la Oficiul Registrului Comertului din judetul tau, pentru rezervarea denumirii firmei. Acolo iti vor da toate informatiile necesare si iti pot face actul constitutiv al firmei.