| Marian_Alex_1983 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un service gsm/it si montari camere supraveghere, am fost la registru comertului si cei de acolo mi-a spus sa aduc minim 3 denumiri de firma ma poate ajuta cineva cu cateva idei? Va multumesc! firma o sa fie S.C NUME S.R.L-D de aceea imi trebuiesc minim 3 denumiri

Răspuns Câştigător
| h4mh4m a răspuns:

S.C. MA Communications S.R.L ca nume international asta daca vrei sa ai desfacere international sau sa fie in engleza hai sa bagam mai multe variante romane:
S.C. M&A Tech S.R.L
S.C. M&A IT&C S.R.L
IT&C = Information Technology and Communications
Si tot asa in general gandeste la Initiale sa zicem/ Supraveghere / Camere / Gsm / Service hmmm
S.C. SCGS S.R.L happy daca vrei sa faci ceva interesant cauta un logo care sa te reprezinte eu cam stiu ce ai vrea sa faci o firma care posibil sa se dezvolte pe mai multe chesti tine minte numele n-are legatura cu activitatea doar in scop commercial deci cel mai bine baga asa:
S.C. MA Investments S.R.L
Adica Marian Alex Investments in cea ce investesti si serviceul gsm poate sa se numeasca Super GSM Service e o denumire punct de lucru etc tongue

1 răspuns:
| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587