| ionutzkenttt a întrebat:

Vreau sa imi initiez o afacere proprie,am locatia, 15m lungime, 6m latime si ma gandeam la un bar sau o cafenea,sunt in zona rurala,pe marginea soselei se afla constructia deci e observabil, astept sugestiile voastre.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cate cafenele ai vazut tu in zona rurala? Te-ai intrebat vreodata de ce nu se fac cafenele la tara?

| Relic a răspuns:

Nu iti face cafenea, ca bautura au toti acasa. fa-ti un minimarket mai bine si scoate si 2-3 mese afara sa poata lumea sa fumeze si sa bea o bere. ar fi suuuper