| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Vreau sa ma angajez la metrorex,(conductor metrou) ce trebuie sa am in vedere? (acte, studii, etc.)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-am auzit să scoată posturi la concurs așa că ar trebui să ai in vedere o pilă zdravănă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe fățarnici Dumnezeu nu îi prea iartă. Dar nici nu îi pedepsește, îi lasă în zeama lor, cu shaorma, suc.

| NunuNini a răspuns:

Daca faceai scoala potrivita, nu ajungeai sa pui intrebarea asta. Liceul/colegiul de transporturi, pe partea de mecanici tren.

| RazvanC28 explică:

Sincer, chiar sunt curios...