| RobertMrc a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi deschid si eu o flota de bolt food si nu am pe cine sa intreb, ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? De unde sa incep ce acte trebuie sa fac? Un nr de contact?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu nu știi nimic despre domeniu, dar vrei să-ți deschizi direct o "flotă".

Cu producția de mobilier și cu "rebranduit" jucării Scooby Doo nu ai reușit nimic până la urmă?

| RobertMrc explică (pentru johnnny123):

Am reusit sa vand in momentul asta de 8000 de euro, cu un profit de 3000 de euro, vreau sa mi extind afacerile

| johnnny123 a răspuns (pentru RobertMrc):

Ce ai vândut de 8000 de euro, jucării Scooby Doo contrafăcute?

Răspuns utilizator avertizat