| AnonimMareMareMare a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie pasii pe rand ce trebuie sa fac pentru a primi bani intr-un cont de PayPal fara a avea un card atasat acestui cont.
Imi trebuie validare la buletin? Ce poate vedea cel care trimite banii despre mine? ID-ul contului? Emailul?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce primești banii, ai nevoie să îi scoți cumva, dacă nu vrei să rămănă acolo, ca să faci plăți pe Internet cu ei la diverse situri care acceptă paypal. Ca să îi poți scoate, ai nevoie de un cont bancar la care este atașat un card.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un cont paypal este atașat unui email. El atât vede un email. De la el din paypal se transmite la tine în contul de paypal. Din acest cont el nu vede nimic.