| AnonimMareMareMare a întrebat:

Pot primi bani in contul paypal fara a avea un card atasat contului iar mai apoi, cand voi atasa, sa scot banii pe el?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

1. NU
LuciWv e pe dinafara... TOTAL, ori nu si-a luat medicamentele ori e beat mort:
https://www.tpu.ro/......d-editare/
recomanda cel, cea mai NENOROCITA firma de vanzari IT din tara asta!

2. TOTUSI, poti sa atasezi un card contului, eu mi-am facut card fara nici o chestie la Monese, mai sunt si Revolut si alte chestii de genul asta, in care iti faci cardul pur on-line si apoi iti vine fizic acasa (cardul bancar)

"iar mai apoi, cand voi atasa"... evectiv transferi de pe revolut/monese pe cardul pe care il faci la banca dupa aia si scoti bani de pe el (sunt niste limitari/comisioane daca scoti bani direct de pe cardul revolut/monese din bacomat, asa ca, mai bine transferi pe un card bancar romanesc inainte de extragere)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsul este: da! Te asigur de asta. Suna la banca si vei afla! Ideea este sa ai contul de la banca inrolat in PayPal. La cont nu-i obligatoriu sa ai atasat un cont.

| LuciWv a răspuns:

Da

| LuciWv a răspuns (pentru LuciWv):

Cred ca am raspuns putin prea repede si neclar, poti sa peimesti bani si fara sa ai un card conectat, ulterior poti conecta un card si sa retragi banii.

| Salontanul a răspuns (pentru LuciWv):

Poti retrage banii si fara card. Te duci la ghiseu!