| cristian51090 a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu cum sa fac bani pe internet fara un cont bancar.Am sub 18 ani

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti vinzi lucruri de prin casa

| Axys a răspuns:

iti faci cont pe mercador sau pe ocazi si postezi produse care nu-ti trebuie si pui pretul pe masura lor happydepinde ce vrei tu sa vinzi happy

| justyoung9 a răspuns:

Poti sa te inregistrezi pe Paypal si sa scoti banii pe card cand vei avea unul, sau pe orice alt card

| FlorinM28 a răspuns:

Poti incerca goo.gl/AV46yY

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Uite aici un ebook gratuit cu 101 metode de a face bani. Sper să te ajute!

http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| bogdan373 a răspuns:

- Ai incercat sa castigi bani online, dar n-ai reusit sa faci din asta o sursa de venit permanent?
- Vrei sa incepi o afacere online dar nu stii de unde sa incepi?
- Ai o afacere online dar venitul generat nu este la nivelul dorit?
- Ai nevoie de o sursa de venit suplimentar?

Daca te afli in una din situatiile de mai sus atunci traiborg este pentru tine.

Vei afla:
- Cum poti incepe o afacere profitabila online.
- Daca ai deja o afacere online, vei afla cum o poti duce la un nou nivel.
- Principalele greseli pe care trebuie sa le eviti pentru a reusi online

Rezerva-ti locul chiar acum si anunta-ti prietenii care ar putea fi interesati.

Inregistreaza-te aici: https://www.traiborg.com/af/20706
conferinte se fac luni, miercuri si vineri