| celmaitare a întrebat:

cum as putea sa aflu pinul unui cont bancar.am cardul dar nu stiu pinul.In ce se da pinul cand iti ridici cardul? am nevoie urgenta de niste bani pentru o prietena dar nu ii am si trebuie neaparat sa o ajut si ma gandeam sa-i iau cardul mamei mele pentru ca are pe le f multi bani si apoi cand ii primesc inapoi ii pun la loc pentru ca ii stiu contul si doar ma duc si ii depun si totul este ca inainte.am tot cautat putin prin actele ei ma gandeam ca poate gasesc ceva dar nu am gasit.plss e urgent sad

6 răspunsuri:
| Delee a răspuns:

Nu face asa ceva, mai bine o rogi pe mama ta sa iti imprumute.

| ATHOS a răspuns:

Ce vrei tu sa faci se numeste furt. Uita de asa ceva. Daca vrei sa-ti ajuti neaparat prietena stai de vorba cu mama ta sa iti imprumute.
Bafta!

| mary_1175 a răspuns:

Dar poate mama ta am muncit un an intreg pentru banii aia de pe card. daca prietena ta nu-ti mai da banii inapoi cine va cadea vinovat in fata mamei tale? tu sau prietena ta? nu e bine cum gandesti. vb mai intai cu mama ta.sa vezi daca e de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ilegal ceea ce incerci sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune detectoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta plicul cardului ac gasesti acolo pinu, dar mai bine cerei personal bani