| Antonio_Dan_1997 a întrebat:

Vreau sa va intreb in legatura cu acest site de joburi online:http://www.lucreazaonline.ro/
am cateva indoieli in legatura cu el,avand in vedere ca sunt necesare date personale valide, as aprecia foarte mult daca ma ajutati.Lucrati pe acest site? ati avut probleme cu datele sau cu site-ul? ati trecut date valide? Mai multe detalii ar fi de folos.

1 răspuns:
| gfy a răspuns:

Salut,

Mai degraba acceseaza freshjobs.info, e un site serios, care nu iti cere cine stie ce date. Succes happy.