| 7rAc3rS a întrebat:

Salut tu vreau sa va întreb dacă pot lua proteine pentru masa musculara având în vedere ca vara anului trecut am fost internat la spital cu probleme la ficat (bilirubina) câteva săptămâni după am ținut un fel de revin însă acum pot manca orice, chear mai bineca inainte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Prerea mea este ca nu....deoarece pe o perioada de timp iti va creste masa musculara, dar nici problemele nu vor inceta sa apara, cunosc cazuri care dupa ce s-au lasat de ele au inceput sa aiba problema cu inima, iar pe termen lung a inceput sa li se zbarceasca pielea...cel mai simplu tragi de fiare fara un supliment nutritiv, multe oua si carne gatita usor pe gratar.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Made_Self_1995):

Serios? se zbarceste pielea de la proteine?

Esti doar un COPIL MIC care comenteaza si el, nu?