| r0b3Rt03 a întrebat:

Vreau sa va pun si eu o intrebare din asta mai... deci stie cineva niste site-uti cu locuri de munca.Va rog.

3 răspunsuri:
| blondyna96 a răspuns:

Daca vreei cu adevarat ceva de munca ar trebui sa mergi in orasul tau la oficiul fortelor de munca.pe site-uri poti lua teapa.deci la oficiu e cel mai bine.cauta-l in orasul tau

| r0b3Rt03 explică (pentru blondyna96):

Mda, toat faza e ca nu e ce imi trebuie adica de provesia mea...

| blondyna96 a răspuns (pentru r0b3Rt03):

Ce profesie ai tu? deci poti merge sa cauti, tot la fortele de munca ceva pentru profesia ta..ca te intreaba in ce domeniu vrei sa lucrezi.iar tu daca ai studii, cu atat mai bine.