| Marin46 a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez la distribuit pliante pe strada dar sa fiu sincer nu stiu unde sa ma duc sa intreb.As vrea sa imi ziceti la ce magazine sa ma duc sa intreb pentru ca nu am nicio idee.In prezent eu sunt la liceu de dimineata de la 8:00 pana la 14:00 deci nu pot lucra mai devreme de ora 14:30.Am 17 ani si sunt din Bucuresti.Ma poate ajuta si pe mine cineva ca nu stiu unde sa ma duc sa intreb.

1 răspuns:
| simonika01 a răspuns:

Incearca in supermarketuri mai mari gen careffour kaufland ca ei au reviste cu oferte pe care nu prea are cine sa le distribuie...