| daniel1ft a întrebat:

acum un an am cumparat de la flanco in rate un produs electronic cu ajutorul unicredit. luna asta ar fi ultima rata. intrebarea ar fi daca trebuie sa mai ma duc la ei sa dau ceva acte sau ma duc platesc la chiosc si gata cu ei.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La care chioșc? Ăla de abonamente ratb? Acolo du-te si plăteste, sau la florărie, toti vor bani.

| daniel1ft explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai incercat sa faci o gluma? laughing)))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru daniel1ft):

Exact

| daniel1ft explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ai reusit laughing)

| Salontanul a răspuns (pentru daniel1ft):

Nici poanta cu "chioscul" nu era reusita. Flanco n-are chioscuri ci magazine.

| daniel1ft explică (pentru Salontanul):

Eu platesc la un chiosc gen ala de la care ti iei tu tigari la bucatalaughing) are paypoint

| Salontanul a răspuns (pentru daniel1ft):

Aia este altceva. Doar ca acel Paypoint nu apartine firmei Flanco. Daca eu platesc ratele la BT inseamna ca magazinul CEL apartine dee BT? Cat despre tigari, doar prostii fumeaza stricand banii.

| AliGab a răspuns:

Asigura-te ca ai la mana un act cu stampila care sa ateste ca ai platit toate ratele. Nu stiu exact ce demers trebuie facut dar asigura-te ca ai acest tip de act

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Te duci si iti platesti si ultima rata ca pana acum si fara acte

| daniel1ft explică (pentru JoookkkeeeRRR):

Deci nu trebuie sa ma duc la ei sa le arat ca am platit sau sa mai semnez ceva?