| AB13 a întrebat:

Salutare am 16 ani vreau sa ma angajez la impartit pliante si nu stiu unde sa ma duc, nu vreau chestii pe net, sunt din Moinesti.Imi puteti spune daca e vreo firma care angajeaza sa imparti pliante?

Răspuns Câştigător
| 1cu2idei a răspuns:

Incearca la kaufland sau la Orange shop astia mai angajau oameni la impartit pliante. pune si tu un anunt pe net ca vrei sa imparti pliante pe zona Moinesti.bafta

1 răspuns:
| Ch1m1e a răspuns:

Am si eu 16 ani dar nu muncesc ep munca dreapta si ami iese mult mai mult decat la pliante.Depinde cum gandesti tu