| Dominicc a întrebat:

Salutare, am nevoie de opinia vostra in legatura cu ceva.

Mi-am deschis de curand un site care avea la baza Photoshopul. Am zis ca il dedic inspiratiei, articolelor de domeniu si resurselor.

Insa pe parcurs am zis sa adaug tutoriale. si alte cateva idei.
Pe langa asta sa incep un proiect de dezvoltare al siteurilor noi.

Si am deviat putin de la Photoshop, si am ajuns la strategie de marketing sau subiecte
mai pe larg despre cum sa optimizezi un site, informatie utila, ce ar trebui. smd.

Acum. pe site am niste articole despre inspiratie, si despre dezvoltare site.
Are cam 2 luni de cand e On, mai am de lucru la continut.

Urmatoarea faza e sa fac cateva tutoriale.

Ma atrag ambele categorii si nu stiu daca le pot imbina pe un blog de Photoshop.

Am vazut ca pe steurile din afara sunt o multitudine de subiecte pe un singur site. In Romania se dezvolta foarte putin siteurile, multi incep dar nu continua

Sa le sterg sau sa continui la fel, pararel cu am2 subiectele?

siteu este http://www.konnstantinc.in

Numai bine!

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Daca faci fata pe ambele sa lucrezi nu e rau sa le separi (fa un subdomeniu cu ce nu tine de photoshop daca nu ai bani de alt domaniu sau ia un alt domeniu si adauga-l ca addon) Recomandarea e sa ai unul si bun si pornesti cu altul doar cand poti face asta. Daca scrii regulat (macar de 2 ori pe saptamana ai sanse sa cresti in google daca nu slabe sanse) Succes!