| Dominicc a întrebat:

Salutare, am nevoie de opinia vostra in legatura cu ceva.

Mi-am deschis de curand un site care avea la baza Photoshopul. Am zis ca il dedic inspiratiei, articolelor de domeniu si resurselor.

Insa pe parcurs am zis sa adaug tutoriale. si alte cateva idei.

Pe langa asta sa incep un proiect de dezvoltare al siteurilor noi.

Si am deviat putin de la Photoshop, si am ajuns la strategie de marketing sau subiecte

mai pe larg despre cum sa optimizezi un site, informatie utila, ce ar trebui. smd.

Acum. pe site am niste articole despre inspiratie, si despre dezvoltare site.

Are cam 2 luni de cand e On, mai am de lucru la continut.

Urmatoarea faza e sa fac cateva tutoriale.

Ma atrag ambele categorii si nu stiu daca le pot imbina pe un blog de Photoshop.

Am vazut ca pe steurile din afara sunt o multitudine de subiecte pe un singur site. In Romania se dezvolta foarte putin siteurile, multi incep dar nu continua

Sa le sterg sau sa continui la fel, pararel cu am2 subiectele?

siteu este http://www.konnstantinc.in

Numai bine!

Răspuns Câştigător
| CristinaAlexa22 a răspuns:

Hey!
Sa stii ca asa am facut, mai ales ca ma intereseaza subiectul. M-am uitat si peste portofoliul tau. Super tare!
Mult succes in continuare!

4 răspunsuri:
| CristinaAlexa22 a răspuns:

Buna!

Am aruncat o privire pe site-ul tau si vreau sa zic ca mi se pare foarte bine structurat. Bravo!
Fiind un site personal in care iti prezinti parerile tale despre cele doua domenii, cred ca sa le iei in paralel este foarte OK! De altfel, pot spune ca subiectele se inrudesc la un anumit nivel si numele site-ului este foarte bun!
Tine-o tot asa, promoveaza-ti site-ul si pe viitor poate te vei extinde si mai mult!
Mult succes in continuare!

| Dominicc explică (pentru CristinaAlexa22):

Merci fain

Daca iti place, te sfatuiesc sa te abonezi, in felu asta vei vedea si daca ma extind big grin

| CristinaAlexa22 a răspuns (pentru Dominicc):

Hey!
Sa stii ca asa am facut, mai ales ca ma intereseaza subiectul. M-am uitat si peste portofoliul tau. Super tare!
Mult succes in continuare!

| luliluli a răspuns:

Eu as incerca sa-l dezvolt si sa-l optimizez.

| Dominicc explică (pentru luliluli):

In ce sens? sau la ce te referi?

Am multe ganduri cu el, voi mentine ambele subiecte pe el. \

Concluzie : Fiecare intra sa caute ce are nevoie