| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,am o problemă,vreau sa ii trimit bani la un baiat ca imi face un serviciu,dar el nu are card, are doar cont de paypal, eu am card dar nu stiu cum sa asociez cu paypalul!
Imi apare asa:
Pentru securitatea dumneavoastră va rugăm sa parcurgeti urmatorii pasi
1.Deschideri aplicatia mobilă de pe telefonul dumneavoastră si aprobati aceasta tranzactie
2. Apasati butonul finalizare tranzactie din acest ecran

Am intrat pe aplicatia de la banca adica Smart Mobile si m-am uitat la istoric tranzactii si nu va nimic, doar tranzactiile din care am primit salariu si cand i-am scos!
Ce să fac?
Să merg la bancă?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Mergi la portar sau la femeia de serviciu.

| nyoentox2002 explică (pentru Bula):

Fara misto, ca eu vorbesc serios

| Bula a răspuns (pentru nyoentox2002):

Pai, inca n-ai invatat?
Daca ai probleme cu banca, atunci cu ei trebuie sa discuti! tongue

| Nikcoletta a răspuns:

Mai bine stai in banca ta de unde stii ca baiatul acela te ajută?

| nyoentox2002 explică (pentru Nikcoletta):

Il cunosc de 3 ani, e baiat de treabă, am înregistrat o piesă si trebuie sa imi faca mixmaster si se pricepe foarte bine