| anonim_4396 a întrebat:

Cum transfer niste bani din contul meu, de pe aplicația smart mobile de la raiffeisen pe un alt card? As avea nevoie de cativa pasi pe care sa ii urmez.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prima data ai nevoie de contul bancar la care este atasat card-ul pe care vrei sa transferi.
In al doilea pas, cauti in aplicatie partea unde este "Transfer de bani" sau "Plata in cont", scrii contul si suma, dupa care faci plata.

| Frank51 a răspuns:

Ai nevoie de card reader, nu merge fără, ca ăla autorizează tranzacția.

| Sn4k3 a răspuns:

In alt cont poate. Dai la plata noua, bagi iban etc si aia e.