| Superior a întrebat:

Pot face card la banca daca am peste 14 ani si sa-l asociez cu paypal?

1 răspuns:
| geronimo11 a răspuns:

Da, poti. Eu am avut la BCR, vezi ca ei au mai multe optiuni pentru carduri Junior. Cand aveam eu varsta ta a trebuit sa merg cu un parinte dar nu-ti fa griji ca nu dureaza mai mult de 10-15 de minute ( trebuie doar sa dai niste date si sa semnezi ). Dupa ce dai datele o sa primesti mesaj pe telefon cam in 5-6 zile sa mergi la banca sa il ridici. Se comporta ca un card normal, il poti asocia cu Paypal fara nicio grija.