| Ioan489 a întrebat:

Am un cont de debit cu internet banking. Am anulat cardul de pe acest cont si am deschis altul tot pe acest cont. Inca pot sa folosesc internet banking? Cum fac sa aflu codul de utilizator daca l-am uitat? Daca sun la ei, pot sa ma indrume in aceasta privinta s-au trebuie sa ma prezint la ghisheu?

1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

Da, poti folosi internet banking. Acolo poti vedea toate cardurile, conturile pe care le ai.
Din cate stiu trebuie sa te prezinti la ghiseu si l-am uitat odata si am mers la ghiseu, dar poti incerca si telefonic ca se poate sa depinda si de banca la acre ai contul. Suni intai la ei, le spui ca ai uitat datele si vezi ce-ti spun.