| Bratu_Ionut_1999_2TPE a întrebat:

Salutare, am văzut mai multe reclame despre o firma care te plătește sa stai acasă și îți oferă 1800$. A încercat cineva și este ok? Gen treaba e legita?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te plateste sa lucrezi de acasa, intr-un anumit domeniu. Nu sa stai.
Fir-ar ea de exprimare gramaticala.
De-aia isi bat joc altii de unii din noi.
Uitam si limba romana.

| Bratu_Ionut_1999_2TPE explică (pentru darrio2007):

Calmeaza-te domnul meu intelectual. Dacă nu ști despre ce vorbesc poți sa taci din gura. Dacă e nevoie îți trimit link-ul, ca să îți dai seama ca vorbești mult și prost.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bratu_Ionut_1999_2TPE):

Sunt foarte calm. Daca tu nu-ti dai seama ca este teapa, comentariile sunt de prisos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine crezi ca i ti da tie sau oricui 1800 euro sa stai degeaba, este țeapă si fraieri ca tine care nu vor sa munceasca le surîde ideea, mergi la munca asa se fac bani, nu stînd acasa ca putoarea.

| Bratu_Ionut_1999_2TPE explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi din București, ca la voi la țară asa se pune numele. Ce se întâmplă cu tine de esti asa frustrat? Te-ai saturat sa faci schimbul 3?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu lucrez la ei cu norma dubla, că stau și ziua și noaptea acasă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă ai văzut, de ce nu ai încercat să constați că e fake?

| ReddY25 a răspuns:

Nu tot ce zboară se mănâncă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai înțeles tu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate firma aia plătește 1800 $ și tu lucrezi acasă pentru ei.

| LaviniuA a răspuns:

E ceva, vreo miscare pro lockdown, izolare la domiciliu? laughing Da-ne linkul!

| IceRope a răspuns:

D-aia își bat joc politicienii de voi, de proști ce sunteți. Iar asta nu e o jignire, ci o constatare precisă a statusului vostru mental, luat individual și colectiv. Mai grav este că sunteți majoritari în țara asta.

| Bratu_Ionut_1999_2TPE explică (pentru IceRope):

Ce s-a întâmplat domnul meu? Aveți grija ca s-a mărit prețul la aspacardin sa nu pățiți ceva. V-a tăiat pensia de handicap?

| nukeyly a răspuns:

Tot legal, te bagi la ei, lucrii nu stai, faci foame vreo 5 ani si dupa poate ajungi expert sa ei maximul teoretic, da pana atunci fi pregatit sa papi rahat cu lopata.