| Adrian_Pieraccioli_1978 a întrebat:

Salutare,ar merita o Toyota prius plus din 2016 - 2017 să o fac taxi pe Buzău? Ce păreri aveți? Ce mașină ar merge? Fără Logan

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' Loganu' ce are?!? Ia un Sandero atunci.
Prius-ul e foarte scumpă, nu crezi? Ca să nu mai vorbim de CTO - costul total de operare (taxe, impozite, revizii, asigurări, consumabile etc.) Ia mai fă ceva socoteli...

| Adrian_Pieraccioli_1978 explică (pentru mihai69):

Da multumesc, cred ca rămân la prins, comparăm loganul cu prius

| Adrian_Pieraccioli_1978 explică:

Consum redus, costuri? de întreținere și poate ar atrage clientul altfel decât Loganul, poate a-ți faci o anumite fașă de clienți, nu știu. Mă gândeam și eu