| AlexCrb a întrebat:

Se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei afaceri cu serpi veninosi? Am auzit de programul 112 pentru tineri dar nu am gasit nimic legat despre ferma de serpi.

3 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Da, normal dar numai pentru cei veninosi poftim si un site http://ideideafaceri.manager.ro/......-2765.html Cu cat mai multe vipere cu atat mai multi bani! Funda, pls

| AlexCrb explică (pentru iInfinityDarkness):

Ce mi-ai dat tu nu are nici o treaba cu ce am intrebat eu. Eu vreau sa stiu daca pot sa iau fonduri europene pentru a-mi deschide o astfel de afacere, nu in ce consta afacerea.

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru AlexCrb):

Pai da.Numai pentru cei veninosi poti. Dar pe vipere iti dau cei mai multi bani