| Denis2991 a întrebat:

Salutare! As dori sa încep o mica afacere de îmbuteliere uleiuri esențiale. Doresc sa aduc din Franța uleiuri de calitate care ulterior sa le ambalez în sticle de 5, 10 sau 20 ml. Știți care sunt pașii legali pentru o astfel de firma, ce cod Caen trebuie folosit și ce autorizatii/avize sunt necesare?
Vă mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Contacteaza-i pe astia: https://bit.ly/3Lfkksl

| elemonis a răspuns:

Buna.
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu un avocat sau cu firme care se ocupa special cu crearea de firme, pentru a nu gresi ceva tu (daca faci tu singur si nu ai cunostinte juridice la zi) si sa fii pasibil de o amenda.