| EvaEvita a întrebat:

Salutare. As dori sa-mi fac un cont paypal.
Ati avut probleme cu retragerea banilor?
Exista riscuri?
Care sunt acestea?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Saptamana trecuta am ridicat 20 Euro in maxim 24 ore. N-am fost atent ca nu m-a interesat cand intra.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vad ca a scris unul ca nu stie cum se calculeaza comisionul. Daca nu citesti nu stii: http://bit.ly/2Unh4Rg

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat legi contul tau bancar de paypal, iti transferi singura abnii din paypal in contul bancar.
baiul este ca, transferul dureaza 4-5 zile lucratoare, deoarece este transferul este perceput ca unul intrenational. In plus, sunt comisioane de procesare si de incasare, pe care paypalul ti le retine, cand primesti bani in cont, nu cand platesti cu contul paypal.
Nu sunt riscuri la folosirea Paypalului, pentru ca este cea mai mare platforma internationala de plati si tranzactii internationale, foarte serioasa, care nu se joaca cu clientii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt riscuri, dar vezi ca iti ia comision, si de regula nici nu iti arata exact cum se calculeaza, sau cand ti le ia.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Eu nu am avut nici un fel de problema cu paypal, nici cu retragerea banilor, si riscuri nu prea sunt.