| JusTPauL a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de retragerea banilor de pe internet.
Pot retrage euro de pe internet daca am card la BCR?
Adica imi pot intra in card sau in cont, nu stiu cum e, cine imi poate raspunde la intrebare?

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

Nu-ti poate intra nimeni in card fara datele tale personale. (de la card)
Daca vrei sa retragi bani de pe net, da se poate. de exemplu PayPal iti faci cont si astrangi bani acolo, cand vrei sa-i retragi ii poti retrage pe card.
Pentru mai multe informatii e suficient sa scrii PayPal pe Google.

| JusTPauL explică (pentru UnOmGanditor):

Adica pe cardul meu de la BCR pot retrage bani de pe net adica (euro)?
Pay de la bancomat nu ii pot scoate dar ma gandesc ca daca merg la banca la BCR mi poate da cei de acolo nu?

| UnOmGanditor a răspuns (pentru JusTPauL):

Odata ce ai bani pe card poti sa-i si scoti desigur. Daca e vorba de euro trebuie sa-i scoti la banca.